< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Safety Not Guaranteed (Kodi 108400)     

Regjia: Colin Trevorrow

Me Aktoret: Kristen Bell, Jake M. Johnson, Jeff Garlin, Mary Lynn Rajskub, Mark Duplass, Aubrey Plaza, Tony Doupé, Lynn Shelton, Jenica Bergere, David Schultz, Karan Soni, Basil Harris, Scott C. Brown


Publikuesi: Film District


Zhanret: Komedi, Romance


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 85 minuta


Data e Publikimit: 18/10/2012Pershkrimi i Filmit

Tre punonjës të një reviste, vendosin që të kontrollojnë me më shumë vëmendje një njoftim në gazetë, që kërkon një partner për udhëtim në kohë. Kështu që Xhefi, një i ri që e shijon jetën në maksimum, Darius, një vajzë që në pamje të parë nuk duket normale, dhe indiani Arnau, që me siguri është ende i virgjër, fillojnë një udhëtim për të zbuluar identitetin e vërtetë të njeriut që ka bërë njoftimin e pazakontë.