< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Justin Bieber: Never Say Never (Kodi 108073)     

Regjia: Jon M. Chu

Me Aktoret: Justin Bieber, Boys II Men, Miley Cyrus, Sean Kingston, Ludacris, Jaden Smith, Usher Raymond, Diane Dale, Bruce Dale, Ryan Good, Allison Kaye


Publikuesi: AEG Live


Zhanret: Dokumentar, Biografi


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 105 minuta


Data e Publikimit: 11/02/2011Pershkrimi i Filmit

Mundësitë e Justin Bieber ishin një në një milion, derisa miliona fansa e zbuluan online. Tani bota e tij është juaja me Kurrë Mos Thuaj Kurrë, historia gozhduese dhe frymëzuese e udhëtimit të tij nga një adoleshent i zakonshëm në interpretuesin më të ri që shiti të gjitha biletat në skenën më të famshme në qytetin e Nju Jorkut.