< Kthehu tek Faqja e Meparshme

X-Men: Days of Future Past 3D (Kodi 420119)     

Regjia: Bryan Singer

Me Aktoret: Hugh Jackman, James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Halle Berry, Nicholas Hoult, Ellen Page, Peter Dinklage, Shawn Ashmore, Omar Sy, Evan Peters, Daniel Cudmore, Fan Bingbing, Adan Canto, BooBoo Stewart


Publikuesi: Twentieth Century Fox Film Corporation, Marvel Entertainment


Zhanret: Aksion, Aventure, Fantastiko Shkencor


Gjuha: Anglisht, Italisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 131 minuta


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Tërësia e Njerëzve-X të fundit lufton për mbijetesën e species së tyre në dy periudha kohore të Njerëzve-X: DITËT E SË SHKUARËS SË ARDHME. Personazhet e dashura nga trilogjia origjinale e filmave "Njerëzit-X " bashkojnë forcat me vetet e tyre më të reja nga e shkuara, "Njerëzit-X: Klasa e Parë," në mënyrë që të ndryshojnë një ndodhi të madhe historike dhe të luftojnë në një betejë historike që mund të ndryshojë të ardhmen tonë.