< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Thanks for Sharing (Kodi 108727)     

Regjia: Stuart Blumberg

Me Aktoret: Mark Ruffalo, Tim Robbins, Gwyneth Paltrow, Josh Gad, Joely Richardson, Patrick Fugit, Pink, Carol Kane, Emily Meade, Isiah Whitlock Jr.


Publikuesi: Lionsgate


Zhanret: Komedi, Drame


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 112 minuta


Data e Publikimit: 14/09/2013Pershkrimi i Filmit

Mark Ruffalo, Tim Robbins, Gwyneth Paltrow, Josh Gad, Joely Richardson dhe Alecia Moore shkëlqejnë në këtë komedi romantike jo-konvencionale që ndjek jetët konfuze dhe dashuritë e tre karaktereve obsesivë, të cilët nisen në një udhëtim të mbushur me të qeshura dhe surpriza që do t’u ndryshojë jetën.