< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Endless Love (Kodi 108909)     

Regjia: Shana Feste

Me Aktoret: Alex Pettyfer, Gabriella Wilde, Bruce Greenwood, Joely Richardson, Robert Patrick, Rhys Wakefield, Dayo Okeniyi, Anna Enger, Sharon Conley, Jesse Malinowski, Matthew Withers, Alexandra Bartee


Publikuesi: Universal Pictures


Zhanret: Drame, Romance


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 104 minuta


Data e Publikimit: 14/02/2014Pershkrimi i Filmit

Dy të rinj, Xhejni dhe Dejvi, dashurohen. Por pasioni i tyre do të përballet me mospëlqimin e prindërve të Xhejnit, që mundohen t’i ndajnë. Dhe kjo do të ketë pasoja për dy të dashuruarit dhe për pak mund të kthehet në një tragjedi.