< Kthehu tek Faqja e Meparshme

3 Days to Kill (Kodi 108895)     

Regjia: McG

Me Aktoret: Kevin Costner, Amber Heard, Hailee Steinfeld, Connie Nielsen, Tómas Lemarquis, Richard Sammel, Marc Andréoni, Bruno Ricci, Jonas Bloquet, Eriq Ebouaney


Publikuesi: Relativity Media


Zhanret: Aksion, Krim, Drame


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 122 minuta


Data e Publikimit: 21/02/2014Pershkrimi i Filmit

Një spiun ndërkombëtar tepër i rrezikshëm ka vendosur të heqë më në fund dorë nga jeta e tij me risqe të larta për të ndërtuar një marrëdhënie më të afërt me gruan dhe vajzën e tij që nuk bëhet, të cilat i ka mbajtur larg për mos t’iu bërë keq. Por më parë, ai duhet të kryejë një mision të fundit - edhe nëse kjo do të thotë që duhet të bëjë njëkohësisht dy gjëra: të kapë terroristin më të pamëshirshëm në botë dhe të kujdeset për vajzën e tij adoleshente për herë të parë pas dhjetë vjetësh, ndërkohë që gruaja e tij është jashtë qytetit.