< Kthehu tek Faqja e Meparshme

The Power of Few (Kodi 108521)     

Regjia: Leone Marucci

Me Aktoret: Christopher Walken, Christian Slater, Jesse Bradford, Anthony Anderson, Q'Orianka Kilcher, Moon Bloodgood, Derek Richardson, Jordan Prentice, Devon Gearhart, Navid Negahban


Publikuesi: Steelyard Pictures


Zhanret: Aksion, Krim


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 95 minuta


Data e Publikimit: 15/02/2013Pershkrimi i Filmit

Agjentë spiunazhi, policë, budallenj të shenjtë dhe fëmijë të mirë-armatosur përballen në një ditë rreziku, misteri dhe transformimi të mundshëm. "Pushteti i të Paktëve" shtjellohet brenda njëzet minutash në një pasdite në Nju Orlins, të përjetuara nëpërmjet jetëve të pesë karaktereve të pazakontë të cilët pa qenë në dijeni janë të lidhur me një operacion të jashtëzakonshëm kontrabande ndërsa komploti religjioz përplaset me krimin urban.