< Kthehu tek Faqja e Meparshme

The 11th Hour (Kodi 109567)     

Regjia: Anders Morgenthaler

Me Aktoret: Kim Basinger, Peter Stormare, Jordan Prentice, Sebastian Schipper, Robert Hunger-B├╝hler, Anouk Wagener, Nina Fog, Sabine Haupt, Philipp Hochmair, Norman Hacker


Publikuesi: ONE TWO Films


Zhanret: Drame, Triler


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 93 minuta


Data e Publikimit: 12/06/2015


  


Pershkrimi i Filmit

Maria me karrierën e saj ka arritur gjithçka, përveç asaj që do më shumë, një fëmijë të saj. Ajo vendos që ta zgjidhë këtë çështje vetë dhe ndërmerr një udhëtim të dëshpëruar dhe të rrezikshëm në mënyrë që ëndrra e saj të realizohet.