< Kthehu tek Faqja e Meparshme

The Darkest Hour 3D (Kodi 420040)     

Regjia: Chris Gorak

Me Aktoret: Emile Hirsch, Olivia Thirlby, Max Minghella, Rachael Taylor, Joel Kinnaman, Dato Bakhtadze, Yuriy Kutsenko, Artur Smolyaninov, Nikolay Efremov


Publikuesi: Regency Enterprises


Zhanret: Aksion, Fantastiko Shkencor, Triler


Gjuha: Anglisht, Italisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 88 minuta


Data e Publikimit: 25/12/2011Pershkrimi i Filmit

Një triler fantastikoshkencor i mbushur me efekte speciale që të lënë pa mend nga producenti vizionar Timur Bekmambetov dhe regjizori Chris Gorak, Koha më e Errët është historia e pesë të rinjve që e gjejnë veten të izoluar në Moskë, duke luftuar për mbijetesë gjatë një sulmi alien.