< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Ghost Rider: Spirit of Vengeance 3D (Kodi 420043)     

Regjia: Mark Neveldine, Brian Taylor

Me Aktoret: Nicolas Cage, Johnny Whitworth, CiarĂ¡n Hinds, Violante Placido, Idris Elba, Christopher Lambert, Fergus Riordan, Alin Panc, Sorin Tofan, Anthony Head, Spencer Wilding


Publikuesi: Columbia Pictures


Zhanret: Aksion, Fantazi, Triler


Gjuha: Anglisht, Italisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 95 minuta


Data e Publikimit: 17/02/2012Pershkrimi i Filmit

Nicolas Cage kthehet si Xhoni Bleiz në “Kalorësi Fantazmë: Shpirti i Hakmarrjes”. Në vazhdimin e hitit botëror, Xhoni - i cili ende lufton me mallkimin e tij si gjuetari i djallit - po fshihet në një pjesë të izoluar të Evropës Lindore kur rekrutohet nga një sekt sekret i Kishës për të shpëtuar një djalë të vogël (Fergus Riordan) nga djalli (Ciaran Hinds). Në fillim, Xhoni heziton të përqafojë fuqinë e Kalorësit Fantazmë, por kjo është mënyra e vetme për të shpëtuar djalin - dhe për ta hequr qafe fuqinë një herë e përgjithmonë.