< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Kill Switch (Kodi 110298)     

Regjia: Tim Smit

Me Aktoret: Dan Stevens, Bérénice Marlohe, Mike Reus, Bas Keijzer, Tygo Gernandt, Gijs Scholten van Aschat, Charity Wakefield, Kasper van Groesen, Mike Libanon, Don Alphonso


Publikuesi: Lionsgate


Zhanret: Aksion, Fantastiko Shkencor


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 91 minuta


Data e Publikimit: 16/06/2017


  


Pershkrimi i Filmit

Një pilot lufton për të shpëtuar familjen e tij dhe një planet pasi një eksperiment për energji pa limit shkon keq.

Shikoje Falas në Kualitet HD