< Kthehu tek Faqja e Meparshme

The Secret Life of Walter Mitty (Kodi 108825)     

Regjia: Ben Stiller

Me Aktoret: Ben Stiller, Kristen Wiig, Jon Daly, Kathryn Hahn, Terence Bernie Hines, Adam Scott, Paul Fitzgerald, Grace Rex, Alex Anfanger, Amanda Naughton


Publikuesi: 20th Century Fox


Zhanret: Aventure, Komedi, Drame


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 114 minuta


Data e Publikimit: 25/12/2013Pershkrimi i Filmit

Ben Stiller drejton dhe luan në JETËN E FSHEHTË TË UOLTER MITI, historinë e një ëndërrimtari që arratiset nga jeta e tij anonime duke u zhdukur në një botë fantazish të mbushur me heroizëm, romancë dhe aksion. Kur puna e tij dhe e një kolegeje të tij (Kristen Wiig) kërcënohet, Uolteri niset në një udhëtim global që kthehet në një aventurë më të jashtëzakonshme se çdo gjë tjetër që kishte imagjinuar.