< Kthehu tek Faqja e Meparshme

This Is Where I Leave You (Kodi 109187)     

Regjia: Shawn Levy

Me Aktoret: Rose Byrne, Abigail Spencer, Timothy Olyphant, Jason Bateman, Kathryn Hahn, Corey Stoll, Dax Shepard, Tina Fey, Connie Britton, Jane Fonda, Adam Driver, Ari Graynor, Ben Schwartz, Carly Brooke Pearlstein, Debra Monk, Aaron Lazar, Michael Barra


Publikuesi: Warner Bros


Zhanret: Komedi


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 103 minuta


Data e Publikimit: 19/09/2014


  


Pershkrimi i Filmit

Kur u vdes babai, katër fëmijët detyrohen të kthehen në shtëpinë e fëmijërisë dhe të jetojnë nën të njëjtën çati për një javë, së bashku me mamanë e tyre që nuk linte gjë pa treguar, dhe një sërë bashkëshortësh, ish të dashurish dhe të dashurëve të mundshëm.