< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Tomorrowland (Kodi 109542)     

Regjia: Brad Bird

Me Aktoret: George Clooney, Britt Robertson, Kathryn Hahn, Judy Greer, Hugh Laurie, Keegan Michael Key, Tim McGraw, Pierce Gagnon, Raffey Cassidy, Lochlyn Munro, Aliyah O'Brien, Darren Shahlavi


Publikuesi: Walt Disney


Zhanret: Aksion, Aventure, Familjar


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 130 minuta


Data e Publikimit: 22/05/2015


  


Pershkrimi i Filmit

Të lidhur nga një fat i përbashkët, një adoleshente e zgjuar dhe optimiste, që gëlon nga kureshtja shkencore, dhe një ish-gjeni shpikës i lodhur nga zhgënjimi, ndërmarrin një mision plot me rreziqe për të zbuluar sekretet e një vendi enigmatik diku në kohë dhe hapësirë që ekziston në kujtesën e tyre të përbashkët si “Toka e Së Nesërmes”.