< Kthehu tek Faqja e Meparshme

She's Funny That Way (Kodi 109543)     

Regjia: Peter Bogdanovich

Me Aktoret: Owen Wilson, Jennifer Aniston, Quentin Tarantino, Imogen Poots, Lucy Punch, Kathryn Hahn, Jennifer Esposito, Rhys Ifans, Debi Mazar, Will Forte, Cybill Shepherd, Joanna Lumley, Colleen Camp, Tatum O'Neal


Publikuesi: Metropolitan Films


Zhanret: Komedi


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 93 minuta


Data e Publikimit: 21/08/2015


  


Pershkrimi i Filmit

Kur regjisori i mirënjohur, Arnold Albertson, merr në provë dashnoren-e-kthyer-në-aktore, Izabelën, në një dramë të re për të luajtur përkrah gruas së tij Deltës, dhe ish-të dashurit të saj Seth Gilbertit, formohet një lëmsh karagjoz dashurie me gërshetime shumë për të qeshur. Xhenifer Aniston luan rolin e Xhejnit, terapistes së Izit, e cila është e konsumuar nga marrëdhënia në dështim me dramaturgun e Arnoldit, Xhoshua Flitin, I cili gjithashtu fillon ta pëlqejë Izin.