< Kthehu tek Faqja e Meparshme

The Visit (Kodi 109668)     

Regjia: M. Night Shyamalan

Me Aktoret: Olivia DeJonge, Ed Oxenbould, Deanna Dunagan, Peter McRobbie, Kathryn Hahn, Celia Keenan-Bolger, Samuel Stricklen, Patch Darragh, Jorge Cordova, Benjamin Kanes


Publikuesi: Universal Pictures


Zhanret: Horror


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 94 minuta


Data e Publikimit: 11/09/2015


  


Pershkrimi i Filmit

Dy fëmijë dërgohen të kalojnë një fundjavë tek shtëpia e gjyshërve të tyre, ndërkohë që mamaja e tyre shkon për pushime me të dashurin e saj. Një nga fëmijët, Beka, vendos që të filmojë një dokumentar në mënyrë që ta ndihmojë mamanë e saj të lidhet sërish me prindërit e saj dhe gjithashtu të zbulojë disa gjëra për prindërit e vet. Por ndërsa po filmonin dokumentarin, Beka dhe vëllai i saj I vogël, Tajleri, zbulojnë një sekret të errët mbi gjyshërit e tyre.