< Kthehu tek Faqja e Meparshme

The Do-Over (Kodi 109833)     

Regjia: Steven Brill

Me Aktoret: Adam Sandler, David Spade, Paula Patton, Kathryn Hahn, Sean Astin, Luis Guzmán, Nick Swardson, Jared Sandler, Matt Walsh, Renée Taylor


Publikuesi: Netflix


Zhanret: Aksion, Komedi, Aventure


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 108 minuta


Data e Publikimit: 27/05/2016


  


Pershkrimi i Filmit

Dy shokë, me një fat shumë të keq, vendosin të sajojnë vdekjet e tyre dhe t’ia nisin nga e para me identitete të reja, për të zbuluar vetëm se njerëzit, si të cilët ata po shtireshin, ishin në telashe edhe më të thella.