< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Captain Fantastic (Kodi 109990)     

Regjia: Matt Ross

Me Aktoret: Viggo Mortensen, George MacKay, Samantha Isler, Annalise Basso, Nicholas Hamilton, Shree Crooks, Charlie Shotwell, Trin Miller, Kathryn Hahn, Steve Zahn, Elijah Stevenson, Teddy Van Ee, Erin Moriarty


Publikuesi: Universal Pictures


Zhanret: Komedi, Romance, Drame


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 119 minuta


Data e Publikimit: 29/07/2016


  


Pershkrimi i Filmit

Në pyjet e Paqësorit Veriperëndimor, një baba i përkushtuar që t’i rrisë gjashtë fëmijët e tij me një edukim rigoroz fizik dhe intelektual, detyrohet të largohet nga parajsa e tij dhe të futet në botë, duke sfiduar idenë e tij për të qenit prind.