< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Bad Moms (Kodi 109997)     

Regjia: Jon Lucas, Scott Moore

Me Aktoret: Mila Kunis, Kristen Bell, Kathryn Hahn, Jay Hernandez, Annie Mumolo, Jada Pinkett Smith, Christina Applegate, Emjay Anthony, Oona Laurence, David Walton, Kesha, Ann Mahoney


Publikuesi: Universal Pictures


Zhanret: Komedi


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 100 minuta


Data e Publikimit: 29/07/2016


  


Pershkrimi i Filmit

Një grua me një jetë në dukje të përkryer – një martesë të mrekullueshme, fëmijë shumë kërkues, një shtëpi shumë të bukur, paraqitje mahnitëse dhe mban akoma një karrierë. Gjithsesi, ajo është e mbingarkuar në punë, e përkushtuar shumë dhe e rraskapitur deri në atë pikë saqë është duke plasur. E ngopur aty ku nuk mban, ajo bashkohet me dy mama të stresuara dhe të gjitha së bashku shkojnë në një aventurë për të çliruar veten nga përgjegjësitë tradicionale, duke ndjekur një shfrenim lirie të pagjasë për mamatë, argëtues dhe dëshira-plotësues, që i vë ato në një kurs përplasjeje me Bletën Mbretëreshë të SHPM-së, Guendolinën, dhe klikën e saj të mamave të përkryera.