< Kthehu tek Faqja e Meparshme

It Comes at Night (Kodi 110311)     

Regjia: Trey Edward Shults

Me Aktoret: Joel Edgerton, Riley Keough, Christopher Abbott, Carmen Ejogo, Kelvin Harrison Jr., Griffin Robert Faulkner


Publikuesi: A24


Zhanret: Horror, Mister


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 91 minuta


Data e Publikimit: 09/06/2017


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

I sigurt në një shtëpi të abandonuar së bashku me gruan dhe djalin e tij, ndërkohë që një forcë e mbinatyrshme po kërcënon të gjithë botën, Poli do të testohet për herë të fundit kur aty do të mbërrijë një familje tjetër që do të kërkojë strehim. Sa do që midis familjeve ka qëllime të mira, paranoja dhe mosbesimi do të rinovojnë terrorin që ata ndiejnë jashtë mureve të shtëpisë.

Shikoje Falas në Kualitet HD