< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Criminal (Kodi 109866)     

Regjia: Ariel Vromen

Me Aktoret: Kevin Costner, Gary Oldman, Tommy Lee Jones, Alice Eve, Ryan Reynolds, Michael Pitt, Jordi MollĂ , Scott Adkins, Amaury Nolasco, Antje Traue, Colin Salmon, Gal Gadot


Publikuesi: Millennium Films


Zhanret: Aksion


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 113 minuta


Data e Publikimit: 15/04/2016


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Kjo është historia e një njeriu të mirë në trupin e gabuar. Në një përpjekje të minutës së fundit për të ndaluar një komplot, kujtimet e një agjenti të vdekur të CIA-s, bashkë me sekretet dhe aftësitë e tij, i implantohen një të burgosuri për vrasje, i cili gjendet në pritje të dënimit me vdekje, duke shpresuar se është i vetmi që mund të përmbushë misionin.