< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Walk of Shame (Kodi 108915)     

Regjia: Steven Brill

Me Aktoret: Elizabeth Banks, James Marsden, Gillian Jacobs, Kevin Nealon, Tig Notaro, Ethan Suplee, Bill Burr, Liz Carey, Ken Davitian, Willie Garson, Larry Gilliard Jr, Oliver Hudson, Alphonso McAuley, Sarah Wright


Publikuesi: Focus World


Zhanret: Komedi


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 94 minuta


Data e Publikimit: 01/05/2014Pershkrimi i Filmit

Komedia e jashtëzakonshme, "Walk of Shame", luhet nga Elizabeth Banks, në rolin e një gazetareje të shkathët, të cilën, nata që kalon me një të panjohur, James Marsden, e bën të endet deri në mëngjes rrugëve të Los Anxhelosit, pa telefon, makinë, kartë identiteti apo para, dhe kjo vetëm tetë orë para intervistës më të rëndësishme të punës në karrierën e saj.