< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Momentum (Kodi 109580)     

Regjia: Stephen S. Campanelli

Me Aktoret: Olga Kurylenko, Morgan Freeman, James Purefoy, Sabine Palfi, Jenna Saras, Grant Roberts, Karl Thaning, Lee-Anne Summers, Greg Kriek, Marian Frizelle, Aidan Whytock, Ebby Weyime


Publikuesi: Starz Digital Media


Zhanret: Aksion


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 92 minuta


Data e Publikimit: 16/10/2015


  


Pershkrimi i Filmit

Aleksis është femër misterioze dhe një grabitëse mjaft e zonja. Asaj i ofrohet një grabitje banke për disa diamantë. Por pasi ortaku që i ofroi punën vdes, ajo e kupton që grabitja nuk ishte për diamantët, por për një pajisje usb. Tani asaj do i duhet të luftojë që të zbulojë sekretet që fshihen në këtë pajisje.