< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Marjorie Prime (Kodi 110402)     

Regjia: Michael Almereyda

Me Aktoret: Jon Hamm, Geena Davis, Tim Robbins, Lois Smith, Stephanie Andujar, Leslie Lyles, Azumi Tsutsui


Publikuesi: Passage Pictures


Zhanret: Drame, Mister, Romance


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 99 minuta


Data e Publikimit: 19/10/2017


  


Pershkrimi i Filmit

Në të ardhmen e afërt, në një kohë të inteligjencës artificiale, një 86-vjeçare ka një shok të bukur që duket si burri i saj i vdekur dhe është programuar të ushqejë përsëri historinë e jetës së saj. Çfarë do që të kujtojmë dhe çfarë do që të harrojmë, nëse i jepet përsëri shansi?