< Kthehu tek Faqja e Meparshme

The Bling Ring (Kodi 108606)     

Regjia: Sofia Coppola

Me Aktoret: Israel Broussard, Katie Chang, Taissa Farmiga, Claire Alys Julien, Georgia Rock, Emma Watson, Leslie Mann, Nina Siemaszko, Erin Daniels, Maika Monroe


Publikuesi: A24


Zhanret: Krim, Drame


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 90 minuta


Data e Publikimit: 21/06/2013Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

I frymëzuar nga ngjarje të vërteta. Një grup adoleshentësh të fiksuar pas famës, Rebeka (drejtuesja), Marku, Niki, Semi dhe Kloi, të njohur si Rrethi i Bizhuterive, përdorin Internetin për të gjurmuar vendndodhjen e njerëzve të famshëm në mënyrë që t’u grabisin shtëpitë. Në viktimat e tyre përfshihen Paris Hilton, Lindsay Lohan, Megan Fox, Rachel Bilson, Adriana Patridge dhe Orlando Bloom.