< Kthehu tek Faqja e Meparshme

The Other Woman (Kodi 108969)     

Regjia: Nick Cassavetes

Me Aktoret: Cameron Diaz, Leslie Mann, Kate Upton, Nikolaj Coster-Waldau, Nicki Minaj, Taylor Kinney, Don Johnson, Madison McKinley, Deborah Twiss, Dan Bilzerian, Alyshia Ochse, Toshiko Onizawa, Meki Saldana


Publikuesi: 20th Century Fox


Zhanret: Komedi, Romance


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 109 minuta


Data e Publikimit: 25/04/2014Pershkrimi i Filmit

Pasi zbuloi se i dashuri i saj ishte i martuar, ajo (Cameron Diaz) mundohet ta kthejë në binarë jetën e saj të shkatërruar. Por kur takon rastësisht gruan me të cilën ai e kishte tradhtuar (Leslie Mann), kupton se kishin shumë të përbashkëta, dhe armikja e saj e betuar bëhet shoqja e saj e ngushtë. Kur zbulohet edhe një marrëdhënie tjetër (Kate Upton), të tria bëhen bashkë për të marrë hak ndaj birit të bushtrës, gënjeshtar e mashtrues...