< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Vacation (Kodi 109569)     

Regjia: John Francis Daley, Jonathan M. Goldstein

Me Aktoret: Ed Helms, Christina Applegate, Skyler Gisondo, Steele Stebbins, Chris Hemsworth, Leslie Mann, Chevy Chase, Beverly D'Angelo, Charlie Day, Catherine Missal, Ron Livingston


Publikuesi: Warner Bros


Zhanret: Komedi


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 98 minuta


Data e Publikimit: 29/07/2015


  


Pershkrimi i Filmit

Duke shpresuar që ta bashkojë familjen dhe të rikrijojë pushimet e fëmijërisë për fëmijët e tij, një i rritur me emrin Rasti Grisuold, merr gruan e tij dhe dy djemtë dhe niset për një udhëtim me makinë për tek Bota Uollej. Nuk është nevoja të themi që gjërat nuk shkojnë ashtu siç planifikohen.