< Kthehu tek Faqja e Meparshme

How to Be Single (Kodi 109806)     

Regjia: Christian Ditter

Me Aktoret: Dakota Johnson, Rebel Wilson, Damon Wayans Jr., Anders Holm, Alison Brie, Nicholas Braun, Jake Lacy, Jason Mantzoukas, Leslie Mann, Colin Jost, Sarah Ramos, Vanessa Rubio


Publikuesi: Warner Bros


Zhanret: Komedi, Romance


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 109 minuta


Data e Publikimit: 12/02/2016


  


Pershkrimi i Filmit

Egziston mënyra e saktë për të qenë beqar/e, mënyra e gabuar, egziston edhe... Alis. Por edhe Robin, Lusi, Tomi ose Dejvi. Nju Jorku është i mbushur me zemra të vetmuara që kërkojnë njeriun e duhur. Nuk ka të thotë nëse bëhet fjalë për dashuri, takime erotike ose pak nga të dyja. Dhe diku aty midis mesazheve erotike dhe one-night stands, gjëja e përbashkët që kanë femrat dhe burrat beqarë, është nevoja që të mësojnë të jenë vetëm në një botë që ndryshon vazhdimisht kuptimin e dashurisë.