< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Young Ones (Kodi 109164)     

Regjia: Jake Paltrow

Me Aktoret: Nicholas Hoult, Michael Shannon, Kodi Smit-McPhee, Elle Fanning, Aimee Mullins, Alex McGregor, Andy McPhee, Robert Hobbs, David Butler, Liah O'Prey, David Clatworthy, Christy Pankhurst


Publikuesi: Bifrost Pictures


Zhanret: Aksion, Fantastiko Shkencor


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 100 minuta


Data e Publikimit: 17/10/2014


  


Pershkrimi i Filmit

Historia është bazuar në të ardhmen e afërt, ku uji është bërë gjëja më e vyer në planetin tokë. Aty ku gjithçka është përfshirë nga thatësira, një djalë i vogël është i detyruar të mbrojë familjen e tij dhe njëkohësisht të mbijetojë.