< Kthehu tek Faqja e Meparshme

The Peanuts Movie 3D (Kodi 420166)     

Regjia: Steve Martino

Me Aktoret: Francesca Capaldi, Noah Schnapp, Bill Melendez, Mariel Sheets, Venus Schultheis, Noah Johnston, Hadley Belle Miller, Madisyn Shipman, A.J. Tecce, Alexander Garfin, Rebecca Bloom


Publikuesi: 20th Century Fox


Zhanret: I Animuar, Komedi, Familjar, Aventure


Gjuha: Anglisht, Italisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 88 minuta


Data e Publikimit: 06/11/2015


  


Pershkrimi i Filmit

Snupi niset në misionin e tij më të madh dhe bashkë me skuadrën e tij marrin qiejt për të ndjekur armikun e tyre, ndërkohë që shoku i tij më i mirë Çarli Brauni fillon kërkimin e epik në shtëpi për të fituar dashurinë e jetës së tij.