< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Ratchet & Clank 3D (Kodi 420175)     

Regjia: Kevin Munroe, Jericca Cleland

Me Aktoret: James Arnold Taylor, David Kaye, Jim Ward, Kevin Michael Richardson, Armin Shimerman, Marc Graue, Sylvester Stallone, Bella Thorne, Rosario Dawson


Publikuesi: Gramercy Pictures


Zhanret: I Animuar, Aventure, Komedi, Familjar


Gjuha: Anglisht, Italisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 94 minuta


Data e Publikimit: 19/04/2016


  


Pershkrimi i Filmit

Pasi galaktika është në rrezik nga shkatërri i planetëve të saj nga një shkencëtar i çmendur, një mekanik dhe shoku i tij më i ri robot, do të bashkohen me një skuadër heronjsh. Së bashku do të bashkojnë forcat për të mposhtur të këqijtë e të shpëtojnë galaktikën.