< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Saw VII 3D (Kodi 420023)     

Regjia: Kevin Greutert

Me Aktoret: Tobin Bell, Costas Mandylor, Betsy Russell, Dean Armstrong, Chad Donella, Gina Holden, Chester Bennington, Rebecca Marshall, Naomi Snieckus, Sean Patrick Flanery, Cary Elwes


Publikuesi: Twisted Pictures


Zhanret: Horror, Mister, Krim


Gjuha: Anglisht, Italisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 90 minuta


Data e Publikimit: 29/10/2010Pershkrimi i Filmit

Ndërkohë që një betejë vdekjeprurëse po shpërthen për trashëgiminë brutale të Xhigsos, një grup mbijetuesish të Xhigsos mblidhet së bashku për të kërkuar mbështetjen e gurus dhe bashkëmbijetuesit Bobi Dagen, një njeri sekretet e errëta të të cilit do të lëshojnë një valë të re terrori. SAW VII sjell lojrat e tmerrshme të Xhigsos në jetë si asnjëherë më parë.