< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Waffle Street (Kodi 110079)     

Regjia: Eshom Nelms, Ian Nelms

Me Aktoret: James Lafferty, Danny Glover, Julie Gonzalo, Dale Dickey, Marshall Bell, Ernie Lively, William Knight, Adam Johnson, Yolanda Wood, Aubrey Reynolds


Publikuesi: Marvista Entertainment


Zhanret: Komedi


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 90 minuta


Data e Publikimit: 15/03/2016


  


Pershkrimi i Filmit

Pasi u pushua nga puna në fondin ku punonte më parë, dhe u shty edhe më tej në krizë nga ndjenja e fajit, Adamsi zgjodhi të punojë në një mensë 24-orëshe ku edhe merr “pjesën më të madhe të dijes financiare që ka grumbulluar.” Duke ofruar një këndvështrim të freskët të daljes nga lakmia e korporatave, historia e Adamsit është një histori shpagimi dhe miqësie të pamundur nën tutelën e personazhit të Gloverit, Eduardit, kuzhinieri më i mirë në vend për porositë e shpejta.