< Kthehu tek Faqja e Meparshme

True Detective Sezoni 1 Episodi 8 FormĂ« dhe ZbrazĂ«ti (Kodi 110018)     

Regjia: Cary Joji Fukunaga

Me Aktoret: Matthew McConaughey, Woody Harrelson, Michelle Monaghan, Michael Potts, Tory Kittles, Alexandra Daddario, Kevin Dunn, Clarke Peters, Jay O. Sanders, Christopher Berry, Brad Carter


Publikuesi: HBO Entertaiment


Zhanret: Serial


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 54 minuta


Data e Publikimit: 14/03/2014


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Një detaj i dalë në shesh u siguron Hartit dhe Kohëlit një pistë të re në çështjen e tyre 17-vjeçare.