< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Gold (Kodi 110180)     

Regjia: Stephen Gaghan

Me Aktoret: Matthew McConaughey, Edgar Ramirez, Bryce Dallas Howard, Macon Blair, Adam LeFevre, Frank Wood, Corey Stoll, Toby Kebbell, Joshua Harto, Timothy Simons, Michael Landes


Publikuesi: Weinstein Company


Zhanret: Aventure, Drame, Triler


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 120 minuta


Data e Publikimit: 27/01/2017


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Keni Uellsi, një kërkues i dëshpëruar për pak fat, bashkohet me një gjeolog po aq të zellshëm dhe ndërmarrin një udhëtim për të gjetur ar në xhunglën e pashkelur të Indonezisë.