< Kthehu tek Faqja e Meparshme

The Dark Tower (Kodi 110338)     

Regjia: Nikolaj Arcel

Me Aktoret: Idris Elba, Katheryn Winnick, Matthew McConaughey, Claudia Kim, Jackie Earle Haley, Abbey Lee, Nicholas Hamilton, Alex McGregor, Fran Kranz, Jose Zuniga, Tom Taylor, Michael Barbieri


Publikuesi: Columbia Pictures


Zhanret: Aksion, Aventure, Fantazi


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 94 minuta


Data e Publikimit: 04/08/2017


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Xheku është një 11 vjeçar që adhuron aventurat, i cili do të zbulojë fakte për ekzistencën e një dimensioni tjetër, të quajtur Bota e Mesme. Duke ndjekur misterin, ai gjendet në Botën e Mesme me qitësin e fundit, Roland Deshein, i cili ka ngecur në një luftë me Uollter O'Dim, i njohur ndryshe dhe si Njeriu me të zeza.

Shikoje Falas në Kualitet HD