< Kthehu tek Faqja e Meparshme

The Perfect Sleep (Kodi 107831)     

Regjia: Jeremy Alter

Me Aktoret: Anton Pardoe, Roselyn Sanchez, Patrick Bauchau, Peter J. Lucas, Tony Amendola, Sam Thakur, Dominiquie Vandenberg, Cameron Daddo, Michael Paré, Isaac C. Singleton Jr.


Publikuesi: Unified Pictures


Zhanret: Aksion, Drame, Triler


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 106 minuta


Data e Publikimit: 16/06/2009Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Në një qytet të përjetshëm, një njeri pa emër kthehet në tokën e dhunshme dhe mizore të vrasësve që la dhjetë vjet më parë. S’ka asnjë arsye të dukshme që ai të kthehet mbrapa, përveçse një: Porfiria, vajza me të cilën ai u rrit, dashurinë e jetës së tij, gjënë e vetme që ai ka dashur ndonjëherë, gjënë e vetme që ai s’mund të ketë kurrë.