< Kthehu tek Faqja e Meparshme

I Origins (Kodi 109203)     

Regjia: Mike Cahill

Me Aktoret: Michael Pitt, Brit Marling, Astrid Berges-Frisbey, Steven Yeun, Archie Panjabi, Kashish, Cara Seymour, William Mapother, Crystal Anne Dickinson, Venida Evans, Ako, Rhonda Ayers, Farasha Baylock, Brooke Fox, Charles Gray


Publikuesi: Fox Searchlight Pictures


Zhanret: Drame, Fantastiko Shkencor


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 107 minuta


Data e Publikimit: 19/09/2014


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Ian Grei është një biolog molekular dhe është i përqëndruar në studimin e syrit të njeriut. Ai ndihmohet edhe nga kolegja dhe njëkohësisht e dashura e tij, Karen. Ata do të bëjnë një zbulim që mund të ndryshojë të gjithë konceptin se si e njëhim ne shoqërinë. Ianit i duhet të lërë gjithçka dhe të udhëtojë në të gjithë planetin, që të gjejë të vërtetën që fshihet mbas këtij zbulimi.