< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Den of Thieves (Kodi 110409)     

Regjia: Christian Gudegast

Me Aktoret: Gerard Butler, Pablo Schreiber, O'Shea Jackson Jr., 50 Cent, Jordan Bridges, Evan Jones, Sonya Balmores, Eric Braeden, Brian Van Holt, Maurice Compte


Publikuesi: STX Films


Zhanret: Aksion


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 139 minuta


Data e Publikimit: 19/01/2018


  


Pershkrimi i Filmit

Filmi tregon skenën e errët të krimit bazuar në Los Anxheles dhe përqendrohet në jetën shpesh të ndërlidhur midis Task Forcës së Policisë së Qarkut dhe grupit më të frikshëm të grabitësve të bankave, pasi këta të fundit planifikojnë një grabitje në dukje të pamundur në Bankën Federale të Inventarit.