< Kthehu tek Faqja e Meparshme

The Daughter (Kodi 110053)     

Regjia: Simon Stone

Me Aktoret: Sam Neill, Geoffrey Rush, Anna Torv, Paul Schneider, Miranda Otto, Nicholas Hope, Ewen Leslie, Kate Box, Odessa Young, Sara West


Publikuesi: Roadshow Films


Zhanret: Drame


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 94 minuta


Data e Publikimit: 17/03/2016


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Historia ndjek një burrë, i cili kthehet në shtëpi pas shumë vitesh dhe zbulon një sekret familjar të varrosur prej kohësh, tentativa e të cilit për t’i rregulluar gjërat kërcënon jetët e atyre që ai kishte lënë pas shumë vite më parë.