< Kthehu tek Faqja e Meparshme

The Expatriate (Kodi 108365)     

Regjia: Philipp Stölzl

Me Aktoret: Aaron Eckhart, Olga Kurylenko, Liana Liberato, Garrick Hagon, Neil Napier, Kate Linder, Simone-Elise Girard, David Bark-Jones, Eric Godon, Carlo Mestroni, Nick Alachiotis


Publikuesi: Informant Films Europe


Zhanret: Aksion, Triler


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 100 minuta


Data e Publikimit: 21/09/2012Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Aaron Eckhart luan rolin e një ish agjenti të CIA-s që po mundohet të rregullojë marrëdhëniet me vajzën e tij 15 vjeçare. Ai punësohet nga një kompani në Belgjikë që merret me sistemet e sigurisë. Por kur një ditë shkon për në zyrën e tij, ai zbulon se kompania nuk ekziston më. Tashmë ai dhe vajza e tij e gjejnë veten të ndjekur nga vrasës me pagesë që mundohen të fshijnë çdo gjurmë nga kompania ku ai punonte.