< Kthehu tek Faqja e Meparshme

La Corrispondenza (Kodi 109817)     

Regjia: Giuseppe Tornatore

Me Aktoret: Jeremy Irons, Olga Kurylenko, Simon Anthony Johns, James Warren, Shauna Macdonald, Oscar Sanders, Paolo Calabresi


Publikuesi: Rai Cinema


Zhanret: Drame, Romance


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 122 minuta


Data e Publikimit: 14/01/2016


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Ejmi është një studente e re e cila merr përsipër rreziqe shumë të mëdha në punën e saj si dublante manovrash. Specialiteti i saj janë skenat e aksionit, numrat akrobatikë me gjendje pezull, rreziku që zakonisht nëpër filmat e trilluar do të përfundonte me vdekjen e sozisë. Vetëm përmes marrëdhënies me një profesor astrofizike ajo arrin të bashkërendojë të shkuarën dhe të tashmen dhe të përballet me fytyrën e ndryshueshme të jetës.