< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Overdrive (Kodi 110340)     

Regjia: Antonio Negret

Me Aktoret: Scott Eastwood, Freddie Thorp, Ana de Armas, Gaia Weiss, Simon Abkarian, Clemens Schick, Abraham Belaga, Moussa Maaskri, Philippe Ohrel, Magne-Håvard Brekke, Fabian Wolfrom


Publikuesi: TF1 Films Production


Zhanret: Aksion


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 93 minuta


Data e Publikimit: 06/10/2017


  


Pershkrimi i Filmit

Një mafioz famëkeq detyron dy hajdutë që merren me makinat luksoze, të bëjnë një vjedhje tepër të rrezikshme për të fituar lirinë e tyre. Së bashku me dy të dashurat e tyre, ata kanë një javë kohë për të realizuar grabitjen e makinave të koleksionistit Maks Klemp, ose përndryshe rrezikojnë të humbasin gjithçka, përfshirë dhe jetët e tyre.

Shikoje Falas në Kualitet HD