< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Night at the Museum 3: Secret of the Tomb (Kodi 109286)     

Regjia: Shawn Levy

Me Aktoret: Ben Stiller, Robin Williams, Owen Wilson, Steve Coogan, Ricky Gervais, Dan Stevens, Rebel Wilson, Skyler Gisondo, Rami Malek, Patrick Gallagher, Mizuo Peck, Andrea Martin, Ben Kingsley, Rachael Harris, Matt Frewer, Dick Van Dyke


Publikuesi: 20th Century Fox


Zhanret: Aventure, Komedi, Familjar, Fantazi


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 97 minuta


Data e Publikimit: 19/12/2014


  


Pershkrimi i Filmit

Gjatë një shfaqjeje në Muzeun Historik Kombëtar, pllaka e Akmenrasë, që bën të mundur efektet magjike, ka pësuar difekt. Roja e muzeut, Lerri Dejl, do të bëjë ç'është e mundur për të normalizuar gjërat dhe ndërmerr një udhëtim aventuresk për në Londër.