< Kthehu tek Faqja e Meparshme

xXx: Return of Xander Cage 3D (Kodi 420190)     

Regjia: D.J. Caruso

Me Aktoret: Vin Diesel, Donnie Yen, Deepika Padukone, Kris Wu, Ruby Rose, Tony Jaa, Nina Dobrev, Toni Collette, Samuel L. Jackson, Rory McCann, Hermione Corfield, Al Sapienza, Conor McGregor


Publikuesi: Paramount


Zhanret: Aksion, Aventure


Gjuha: Anglisht, Italisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 106 minuta


Data e Publikimit: 20/01/2017


  


Pershkrimi i Filmit

Atleti i sporteve ekstreme i kthyer në agjent të qeverisë, Ksander Kejxhi, del nga një mërgim i vetimponuar, pasi mendohej se kishte vdekur prej kohësh, dhe vihet në një kurs përplasjeje me një luftëtar vdekjeprurës, Xiangun, dhe skuadrën e tij në një garë për të rikuperuar një armë të mbrapshtë në dukje e pandalshme e njohur si Kutia e Pandorës.