< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Abraham Lincoln: Vampire Hunter 3D (Kodi 420051)     

Regjia: Timur Bekmambetov

Me Aktoret: Benjamin Walker, Dominic Cooper, Anthony Mackie, Mary Elizabeth Winstead, Rufus Sewell, Marton Csokas, Jimmi Simpson, Joseph Mawle, Robin McLeavy, Erin Wasson, John Rothman


Publikuesi: 20th Century Fox


Zhanret: Aksion, Fantazi, Horror


Gjuha: Anglisht, Italisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 105 minuta


Data e Publikimit: 22/06/2012Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Abraham Linkoln, Presidenti i 16-të i Shteteve të Bashkuara, zbulon se vampirët janë duke planifikuar që të marrin pushtetin dhe për ta kthyer Amerikën në një vend vampirësh. Misioni i tij është që të ndalojë këtë plan djallëzor dhe për të eliminuar njëherë e mirë këtë të keqe që po i kanoset vendit.