< Kthehu tek Faqja e Meparshme

The Discovery (Kodi 110170)     

Regjia: Charlie McDowell

Me Aktoret: Rooney Mara, Riley Keough, Robert Redford, Jason Segel, Jesse Plemons, Ron Canada, Kateri DeMartino, Leah Procito


Publikuesi: Netflix


Zhanret: Drame, Mister, Romance


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 102 minuta


Data e Publikimit: 31/03/2017


  


Pershkrimi i Filmit

Një vit pas konfirmimit shkencor se jeta egziston edhe pas vdekjes, miliona njerëz nga e gjithë bota i japin fund jetës që të shkojnë "Atje". Një burrë dhe një grua dashurohen duke u përpjekur të konsolidojnë të shkuarën e tyre tragjike, por edhe natyrën e vërtetë të jetës pas vdekjes.