< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Blood and Bone (Kodi 107902)     

Regjia: Ben Ramsey

Me Aktoret: Michael Jai White, Julian Sands, Eamonn Walker, Dante Basco, Nona Gaye, Michelle Belegrin, Bob Sapp, Dick Anthony Williams, Francis Capra, Ron Yuan


Publikuesi: Remarkable Films


Zhanret: Aksion, Drame


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 94 minuta


Data e Publikimit: 20/09/2009Pershkrimi i Filmit

Ish i dënuari Isajah Boun (Michael Jai White) është forca e re në skenën e ndeshjeve të fshehta te rrugëve në Los Anxheles. Kur ai mund kampionin në fuqi, bosi i gangsterëve vendas dëshiron që ta fusë Bounin në një seri ndeshjesh ndërkombëtare me fitime të mëdha. Refuzimi i Bounit nis një shfaqje shpërthyese midis dy armiqve të fuqishëm që po rrezikojnë gjithçka. Gjithashtu luan Julian Sands, Eamonn Walker, Ron Yuan dhe disa nga superyjet më të frikshme të forcave marciale të përziera.