< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Otto the Rhino (Kodi 108843)     

Regjia: Kenneth Kainz

Me Aktoret: Nikolai Aamand, Noah Crone Back, Lars Brygmann, Kaya Brüel, Rebecca Brüel, Asta Danielsson, Helle Dolleris, Søs Egelind, Mikkel Brinch Hansen, Tom Jensen


Publikuesi: Crone Film Produktion A/S


Zhanret: I Animuar, Komedi, Familjar


Gjuha: Danisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 76 minuta


Data e Publikimit: 07/02/2013Pershkrimi i Filmit

Toperi është një djalosh i vogël optimist me një imagjinatë shumë të gjallë. Ai është gjithashtu i dashuruar me Silën, por ajo mendon se ai është shumë i çmendur. Një ditë, Toperi gjen një laps dhe vizaton një rinoceront që vjen në jetë. Kjo ndryshon gjithçka.