< Kthehu tek Faqja e Meparshme

The Longest Ride (Kodi 109456)     

Regjia: George Tillman Jr.

Me Aktoret: Britt Robertson, Scott Eastwood, Melissa Benoist, Jack Huston, Alan Alda, Oona Chaplin, Lolita Davidovich, Brett Edwards, Hayley Lovitt, Peter Jurasik, Amber Chaney, Hunter Burke


Publikuesi: 20th Century Fox


Zhanret: Drame, Romance


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 128 minuta


Data e Publikimit: 10/04/2015


  


Pershkrimi i Filmit

"Udhëtimi më i gjatë" përshkruan një lidhje dashurie midis kampionit të demave, Lukut, dhe studentes së bukur të artit, Sofias.Lidhja e tyre ndryshon rrënjësisht pasi shpëtojnë një burrë plak, nga një aksident me makinë, kujtimet e të cilit janë si një jetë paralele me jetën e dy të rinjve.